Tellen schrijven wanneer - De Opkomst

"De Opkomst"
Onderdijk
Biljartvereniging
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Tellen schrijven wanneer

Persoonlijke kampioenschappen

Woensdag 17-10-2018 en Vrijdag 19-10-2018
PK Voorwedstrijden 4e kl. Libre eigen spelers: Siem Haakman en Dick Neefjes
Wedstrijdleider: Wim Mosman
Aanvang 18:45
Tellers/schrijvers: Jan Laan, Gerard Weel, Jan Aker, Gerrit Mulder, Paul den Hollander, ...........

Dinsdag 4-12-2018 en Dinsdag 11-12-2018
PK Voorwedstrijden 5e kl. Bandstoten eigen spelers: Wilma van Eerden en Dick Neefjes
Wedstrijdleider: Wim Mosman
Aanvang 18:45
Tellers/schrijvers: Aad Laan, Rinus Ankersmit, Rien Stokkermans, Nico Dudink, Nico Weel, Klaas Smak

Vrijdag 14-12-2018 en Woensdag 19-12-2018
PK Voorwedstrijden 2e kl.Libre eigen spelers: Anton Haakman en Hans Dudink
Wedstrijdleider: Wim Mosman
Aanvang 18:45
Tellers/schrijvers: Irene van Vliet, Martijn Weel, Carlo Bot, Agaath Bot, Kees Haakman, Simone Stroet(19-12)..........(14-12)

Dinsdag 15-01-2019 en vrijdag 18-01-2019
PK Voorwedstrijden 1e kl.Libre eigen spelers: Gerard Weel
Wedstrijdleider: Wim Mosman
Aanvang 18:45
Tellers/schrijvers: Hans Dudink, Anton Haakman, Nico Schoutsen, Miquel de Wit

Dinsdag 22-01-2019 en Woensdag 23-01-2019
PK Voorwedstrijden 3e kl. Bandstoten eigen spelers: Anton Haakman en Nico Schoutsen
Wedstrijdleider: Wim Mosman
Aanvang 18:45
Tellers/schrijvers: Dick Neefjes, Arie Jong, Siem Haakman, Joyce Haakman, Jan Laan, Rinus Ankersmit
Districtfinale

Donderdag 07-02-2019, Vrijdag 08-02-2019 en Zaterdag 09-02-2019
Districtsfinale 4e klasse Bandstoten mogelijke eigen spelers: Martijn Weel, Nico Weel en Wim Mosman
Wedstrijdleider: Wim Mosman
Aanvang Donderdag en Vrijdag 18:45 Zaterdag 12:45
Tellers/schrijvers:

Donderdag 07-02-2019 18:45
Jan Aker
Sjaak Jong
Anton Haakman
Siem Haakman

Vrijdag 08-02-2019 18:45
Sjaak Jonhg
Miquel de Wit
Dick Neefjes
Nico Schoutsen

Zaterdag 09-02-2019 12:45
Irene van Vliet
Simone Vriend
Martijn Weel
Niico Weel
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu